Oferta pomp higienicznych

Pompy higieniczne zostały zaprojektowane po to, by spełnić wymagania dotyczące przemysłu spożywczego, farmaceutycznego czy kosmetycznego. Oferowane przez firmę ALL-PUMPS pompy membranowe zasilane są sprężonym powietrzem, dzięki czemu przetłaczają niemalże wszystkie ciecze, dają możliwość regulacji wydajności oraz pracują na sucho bez uszkodzenia pompy . Ich wykonanie pozwala na wykorzystanie pomp higienicznych membranowych w każdej gałęzi przemysłu higienicznego.

Oferta ALL-PUMPS obejmuje pompy spożywcze wykonane z materiałów dopuszczających je do kontaktu z żywnością. Dzięki odpowiednim certyfikatom pompa higieniczna znajduje zastosowanie w przemyśle spożywczym. Produkty wykonane są ze stali kwasoodpornej i wyposażone w membrany, zawory kulowe oraz gniazda zaworów zgodne z wymaganiami FDA. Certyfikacja FDA (Food and Drug Administration) uznawana jest na terenie Unii Europejskiej.

Zastosowanie pomp higienicznych:

 • W przemyśle spożywczym: zupy i sosy, dressingi, oleje jadalne, owoce morza, syropy i koncentraty, wino,
 • W przemyśle kosmetycznym: płyny, balsamy, szampony i odżywki, substancje zapachowe.
 • W przemyśle farmaceutycznym: transport związków chemicznych.

Przy wyborze odpowiedniej pompy higienicznej ważne jest skonsultowanie swoich oczekiwań z wykwalifikowaną kadrą ALL-PUMPS. Nasi doradcy do idealnego dopasowania pompy w danym rodzaju przemysłu potrzebują informacji o: typie cieczy, temperaturze, wydajności, ciśnieniu pracy oraz sposobie napływu cieczy do pompy.

Nasza firma dba o jakość produkowanych artykułów - w tym pomp higienicznych, które charakteryzują się solidnym wykonaniem i sterylną konstrukcją. Każdy produkt jest odpowiednio dobierany - pod względem zastosowania, wydajności i potrzebnego rozmiaru. Pompy membranowe higieniczne to gwarancja przepływu mediów - zarówno wody, jak i innych mediów stosowanych we wskazanych gałęziach przemysłu.

Zalety pomp higienicznych

Poza wymienionymi już atutami stosowania pomp higienicznym w przemyśle, nasza firma dba o wprowadzaniu systemów w oparciu o najnowsze, wygodne rozwiązania. Konstrukcja niektórych pomp higienicznych pozwala na czyszczenie ich za pomocą systemów: Cleaning-In-Place (czyszczenie na miejscu) oraz Sterilization-In-Place (dezynfekcja na miejscu). Dodatkowym atutem jest konstrukcja zapewniająca szybki demontaż, gładka powierzchnia, dzięki której powierzchnia pompy higienicznej jest łatwa w utrzymaniu czystości oraz system uszczelnień, który nie wymaga smarowania. ALL-PUMPS dba o swoich klientów, dobierając pompy higieniczne pod indywidualne wymagania i dostosowując najnowsze rozwiązania do warunków pracy.

Pompy Higieniczne FAQ

 1. Z czego wykonywane są nasze pompy higieniczne?

  Nasze produkty stworzone zostały ze stali kwasoodpornej oraz są wyposażone w membrany, zawory kulowe, a także gniazda zaworów zgodne z wymaganiami FDA.

 2. Gdzie znajduje się nasza siedziba?

  Siedziba naszej firmy znajduje się w Chorzowie, jednak posiadamy również biura w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu.

 3. W jaki sposób można wyczyścić pompy?

  Niektóre pompy higieniczne można wyczyścić za pomocą systemów: Cleaning-In-Place (czyszczenie na miejscu) oraz Sterilization-In-Place (dezynfekcja na miejscu).

 4. Czy pompy higieniczne można stosować w przemyśle spożywczym?

  Dzięki temu, że nasze pompy higieniczne zostały wykonane z materiałów dopuszczających je do kontaktu z żywnością, można stosować je w przemyśle spożywczym.